Star Wars: The Old Republic Hungary - Általánosan a Birodalmi Ügynökről
2017. Augusztus 21. - 21:39:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új közösségi funkciók a fórumon! Infóért katt IDE!

Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Általánosan a Birodalmi Ügynökről  (Megtekintve 53959 alkalommal)
Coiresta
RP mester
Padawan

Népszerűségi szint: 3
Coiresta : nincs befolyása.

Szürke Jedi

« Válasz #45 Dátum: 2011. Március 31. - 20:16:34 »

De Armen, most hogy jön ide a Sith=Evil téma vagy Darth Bane? A Darth megnevezés mindig is nagy érdem volt a Sithek között, bármelyik korszakot is nézed. A Sithek a hatalmat, a ranglétra csúcsát akarják elérni, vagy felemelkedsz vagy elbuksz! Akik kiérdemelték a Darth nevet azok viselték, a többiek pedig küzdöttek érte. Nem csak az elnevezésért, hanem azért amit képvisel! A hatalomért, a rangért, a tiszteletért! (Darth Vader-t is sokszor csak Vader-nek szólították, de attól a neve Darth Vader volt! Ezt azért írtam zárójelbe, minket most nem ez a korszak érdekel.)
Naplózva

,,Ha mindig azt teszed, amit mindig is tettél, akkor mindig ott maradsz, ahol mindig is voltál."
Armen
Lovag

Népszerűségi szint: 11
Armen : nincs befolyása.

« Válasz #46 Dátum: 2011. Március 31. - 20:57:05 »

Ahogy írod ez nem csak egy titulus, hanem beállítottság is ami nem jellemzi a ToR korszakban a legtöbb Sithet. Idéztem Ka'sim-től, nem minden Dark Lord veszi fel a Darth előtagot, mert az egy ideológia is egyben ami nem épp az összetartozást jelképezi. Ezt az ideológiát erőlteti Bane, ezért jött ő példának, és pont emiatt lett felszámolva a régi rend, sokkal "lightosabbak" voltak a Sithek.

Resan, igen egymásnak esnek majd ha nem lesz közös ellenség. Azért álljunk meg egy pillanatra és számoljunk utána, hogy Dromundon hány évig is éltek egymás mellett Sithek háború nélkül? A jelenlegi földön rájuk verünk, 20évet nem bírunk ki polgárháború, vagy egy ország lerohanása nélkül. Akkor mi rosszabbak vagyunk?  Mosolyog
Naplózva

Resan
RP mester
Lovag

Népszerűségi szint: 4
Resan : nincs befolyása.

Jedi Lovag

« Válasz #47 Dátum: 2011. Március 31. - 21:23:39 »

Ahogy írod ez nem csak egy titulus, hanem beállítottság is ami nem jellemzi a ToR korszakban a legtöbb Sithet.
Pont, hogy jobban jellemzi. Kacsint Sokkal közelebb állnak a gyökereikhez, tudják mit jelent Sithnek lenni.

Ezt az ideológiát erőlteti Bane, ezért jött ő példának, és pont emiatt lett felszámolva a régi rend, sokkal "lightosabbak" voltak a Sithek.
Darth Bane az összetartozást? A Kettők Szabályát pont azért alkotta meg, mert Revan holocronjában benne van, hogy amennyiben valaki egynél több tanítványt tanít, el fog bukni, mert a tanítványai összefognak ellene, majd miután végeztek vele, megpályázzák a helyét. Nem az összetartást erősítette, pusztán az esélyeit csökkentette annak, hogy belső hatalmi játszmák alakuljanak ki.

Azért álljunk meg egy pillanatra és számoljunk utána, hogy Dromundon hány évig is éltek egymás mellett Sithek háború nélkül? 
Azért, mert nem rohamozták egymást mindenféle hadigépezetekkel, hatalmi játszmák voltak. Ne békés, idilli együtt élésnek képzeld el az ott eltöltött időt. Mosolyog Ott van például Darth Vich története a legutóbbi Vasárnapi mesében, vagy az Angral és Baras közötti nézet eltérések, de akár mondhatnám Malgust és Adraas-t is. Mosolyog

Akkor mi rosszabbak vagyunk?  Mosolyog
Te meg én nem, akik művelik, azok igen, és itt nem feltétlenül a katonákra gondolok. Majd ha már rólunk is úgy beszélnek, hogy: Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban... Mosolyog Kacsint
Naplózva
QuentinT
RP mester
Padawan

QuentinT : nincs befolyása.

Szabadelvű kereskedő

« Válasz #48 Dátum: 2011. Március 31. - 23:10:16 »

Armen!
Ugyan mondj már nekem egyetlen olyan sithet, aki nem a saját érdekében cselekedett, hanem csupán valami nagyobb jó okán, amivel kizárólag másoknak hajt hasznot! Ja igen... és mindezt önszántából Kacsint A birodalmi ügynökökről ugyanezt simán el tudom képzelni.
Naplózva

QuentinT - szabadelvű kereskedő, ász pilóta, hivatásos mázlista, gyakorló szobatudós, önjelölt zseni és szakértő (nyomokban paranoid skizofréniát tartalmazhat Vigyorog)
Armen
Lovag

« Válasz #49 Dátum: 2011. Április 01. - 11:35:19 »

Idézet
Pont, hogy jobban jellemzi. Sokkal közelebb állnak a gyökereikhez, tudják mit jelent Sithnek lenni.

Olvass már utána kicsit, wookieepedia jóbarát, idézet is onnan van.

Idézet
Darth Bane az összetartozást?

Nem ezt mondom, te ........., hányszor kell leírni neked valamit, hogy megértsd?  Nevet Bane azért oszlatta fel a rendet, mert a Sithek nem az ő elképzelései szerint fejlődtek, nem volt szoros kapcsolatuk az erővel. Bane erőlteti a Kódex szigorú betartását, ami azelőtt csak útmutató volt. Bane erőlteti, hogy adják át magukat az erőnek, előtte ez megvetendő volt, gyengeségnek számított, mivel elvesztették önmagukat. A Darth nevet is ő tette kötelezővé, mert a legtöbb Sith nem érezte azt, hogy fel kell venni, vagy el kell érni. Egyébként ezt is félreolvastad a Darth pont arra szolgált, hogy megküzdjenek a címért egymással. A ToR-ba nem az volt a céljuk, hogy kiirtsák egymást, pláne, hogy az emigránsok Dromundon ismerték már a polgárháború velejáróit. Említettem Sith Warrior class leírást, továbra is tudom ajánlani, a legelvakultabb Sithek is "toleránsak" és ezt a szót a hivatalos oldalon használták....

Idézet
Azért, mert nem rohamozták egymást mindenféle hadigépezetekkel, hatalmi játszmák voltak. Ne békés, idilli együtt élésnek képzeld el az ott eltöltött időt. Mosolyog Ott van például Darth Vich története a legutóbbi Vasárnapi mesében, vagy az Angral és Baras közötti nézet eltérések, de akár mondhatnám Malgust és Adraas-t is. 

Tényleg gonoszok...hány szenátor halt meg merényletben? Hány Jedi árulta el a rendet? Viktorka vs Gy Feri? Sehol nincs egység, max a Borgoknál, bár ott is felébredtek páran. Mindenhol vannak Renegátok oldaltól, politikai vagy vallási beállítottságtól függetlenül. Ne csak a szomszéd hibáit lásd meg kérlek. Korábban is felhoztam már, de kicsit elfogult vagy.

Idézet
Akkor mi rosszabbak vagyunk?

Ezt a valóvilágra értettem  Vigyorog

Idézet
Armen!
Ugyan mondj már nekem egyetlen olyan sithet, aki nem a saját érdekében cselekedett, hanem csupán valami nagyobb jó okán, amivel kizárólag másoknak hajt hasznot! Ja igen... és mindezt önszántából Kacsint A birodalmi ügynökökről ugyanezt simán el tudom képzelni.

Jóbarátok Phoebe és Joej : Önzetlen cselekedet nem létezik. Ma megcsípett egy méhecske és hagytam. De a Méh meg fog halni. A francba....

Jedik a saját érdekeiket nézik, Szenátorok a saját érdekeiket nézik. Másként érik el céljaikat, de van nekik, különben agyatlan zombiként mászkálnának a Galaxisban.

Bocs, hogy nem vagyok Bólogató János, de attól, hogy egy oldalon többen vannak nem biztos, hogy nekik van igazuk. Nevet 
Naplózva

Coiresta
RP mester
Padawan

Coiresta : nincs befolyása.

Szürke Jedi

« Válasz #50 Dátum: 2011. Április 01. - 13:07:37 »

Idézet
Bocs, hogy nem vagyok Bólogató János, de attól, hogy egy oldalon többen vannak nem biztos, hogy nekik van igazuk. Nevet 

De azért mert Te meg vagy győződve az igazadról, nem biztos, hogy neked van igazad. Kacsint
Persze jogod van olyannak látni a dolgokat és a Sitheket amilyennek szeretnéd, ezért is nincs értelme ennek a beszélgetésnek.
Naplózva

,,Ha mindig azt teszed, amit mindig is tettél, akkor mindig ott maradsz, ahol mindig is voltál."
SWTOR Hungary - Fórum
« Válasz #50 Dátum: 2011. Április 01. - 13:07:37 »

Naplózva
QuentinT
RP mester
Padawan

QuentinT : nincs befolyása.

Szabadelvű kereskedő

« Válasz #51 Dátum: 2011. Április 01. - 14:22:28 »

Jóbarátok Phoebe és Joej : Önzetlen cselekedet nem létezik. Ma megcsípett egy méhecske és hagytam. De a Méh meg fog halni. A francba....
Jedik a saját érdekeiket nézik, Szenátorok a saját érdekeiket nézik. Másként érik el céljaikat, de van nekik, különben agyatlan zombiként mászkálnának a Galaxisban.
Pont ahogyan vártam... a rizsa jó, de a mellébeszélésed nem győz meg. Bár tudom, biztosan nem is ez volt a szándékod Vigyorog Ám ettől a kérdésemre még nem válaszoltál.
Naplózva

QuentinT - szabadelvű kereskedő, ász pilóta, hivatásos mázlista, gyakorló szobatudós, önjelölt zseni és szakértő (nyomokban paranoid skizofréniát tartalmazhat Vigyorog)
Armen
Lovag

« Válasz #52 Dátum: 2011. Április 01. - 15:26:04 »

Idézet
De azért mert Te meg vagy győződve az igazadról, nem biztos, hogy neked van igazad.

Imádom ismételni magam. Attól, hogy itt egyedül jártatom a szám, még nem vagyok egyedül. Ha azt vesszük, hogy kb 6 aktív tag van aki kommentel is valamit, abból 2 Birodalom párti. Kisebbségbe vagyunk, de nem kell elfogadni a többség nézeteit.   Kacsint 

Idézet
hivatalos fórumról, 100++ oldal után új topicot nyitnak moderátorok, a kérdés pedig: Are the Sith really evil?

part1 (139 oldal) : http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=135881&highlight=spiece&page=139
part2 (103 oldal) : http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=144987&page=103
part3 (94 oldal) : http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=144987&page=103

Ugyan ez volt pve vs pvp szervereknél, mindenki pvp szerver-t támogatta, aki a pve-t az a hülye jelzőt kapta, de most mégis a magyar klánok 80%-a pve-t jelölte meg. Igazatok van kár vitázni, mert ez így egyoldalú. Majd ha kijön a játék, talán lesznek elegen mindkét táborban, hogy megvitassák ezeket a kérdéseket.
Naplózva

Gunga
RP mester
Lovag

Népszerűségi szint: 8
Gunga : nincs befolyása.

« Válasz #53 Dátum: 2011. Április 01. - 15:42:18 »

Komám! Nevet Igazán nem értem, hogy minek ezt erőltetni! Mindenki azt gondol, amit akar. Én, mint sith, magasról tojok arra, hogy ki mit gondol arról, gonosz vagyok vagy sem. Nem akarok meggyőzni senkit és nem is fog meggyőzni engem sem senki. Mellesleg nem is érdekel. Bibíí

Ráadásul ez az agent topicja. Nem is sithek, csak nekünk dolgoznak. Csodálkozol hát, hogy puhányabbak nálunk? Kacsint Nevet
Naplózva

Ősi viking eszme: asszonyokat feldúlni, kunyhókat megerőszakolni! Kacsint
Resan
RP mester
Lovag

Resan : nincs befolyása.

Jedi Lovag

« Válasz #54 Dátum: 2011. Április 01. - 16:45:19 »

Armen, kiemeltem az előző hozzászólásodból az egyetlen helytálló mondatrészt:
... wookieepedia jóbarát, idézet is onnan van.
Jómagam is csak ajánlani tudom. Kacsint

Én is a mi világunkra értettem. Kacsint

Még annyit, nem tudom, hogy miért jössz mindig ezzel a fórum dologgal. Kit érdekel, hogy mit mondanak ők, ha ismerjük a hivatalos álláspontot? Persze, elolvasom én, hogy mit írnak, de felesleges azt bizonygatni, hogy a Föld nevű bolygó  nem létezik. Mosolyog

PvE-PvP szervernél senki nem kapott hülye jelzőt, csak elmondtuk a véleményünk a PvE szerverről.

Nem ezt mondom, te .........
Jogos, mentségemre szóljon, hogy a tegnapi nap, egy nagyon fárasztó napom volt. Mosolyog

...hányszor kell leírni neked valamit, hogy megértsd?  Nevet
Ha tudnád hányszor tettem fel én is ugyan ezt a kérdést. Bibíí
Naplózva
Armen
Lovag

« Válasz #55 Dátum: 2011. Április 01. - 19:29:38 »

Ezért nincs MMO-ban közös nyelv  Mosolyog
Naplózva

itlosz
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
itlosz : nincs befolyása.

« Válasz #56 Dátum: 2011. Április 02. - 21:24:51 »

A darth Hater-es videoplayback videóban a Taral V Jungle lévő mobokat elnézve alig kivehető az Imperial Jungle Operative felszerelése. Gondolom nem csak én néztem meg 100x-or és azt szeretném kérdezni, hogy az Operative hátán lévő "valami" az a vibroblade tokja vagy egy lőfegyver? Nehezen kivehető számomra, de én a lőfegyverre tippelek, de ha így van akkor a VB-t hol viseli az ügynök? Övön vagy háton? Határozatlan Méretileg majdnem akkorra mint egy szabja.
Aki tudja írja meg pls.
Naplózva

Veszélyes dolog a jövő. Szünet nélkül azzal fenyeget, hogy bekövetkezik.
Noybee
RP mester
Padawan

Noybee : nincs befolyása.

szürke chiss

« Válasz #57 Dátum: 2012. Január 04. - 07:47:24 »

Rájöttem honnan volt ismerős az IA hátba szúrásának hangja:

http://www.youtube.com/watch?v=kUTOaFs40Vk
Naplózva

Skeld - IA Operative v60+
Linebacker - Juggernaut v60+

What happened today is just the beginning. They're gonna lose this war.
Ahsaad
Ifjonc
*

Ahsaad : nincs befolyása.

« Válasz #58 Dátum: 2013. Február 18. - 20:00:49 »

Üdv.
Még új vagyok, és az lenne a kérdésem, h hol tudok specializálodni?   
 I'am trooper!

Azért ennyire ne tolongjatok!!!! Határozatlan
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 21. - 21:07:23 írta Ahsaad » Naplózva
KoWa
Ifjonc
*

KoWa : nincs befolyása.

« Válasz #59 Dátum: 2013. Február 25. - 10:14:32 »

ha csinálod a küldiket rájössz magadtól is.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  

Ugrás: