Star Wars: The Old Republic Hungary - Beígért itemek meg nem kapása!
2017. Június 23. - 20:56:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új népszerűségi rendszer! Infóért katt IDE!

Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beígért itemek meg nem kapása!  (Megtekintve 15204 alkalommal)
elrondir
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
elrondir : nincs befolyása.

swtor_pt_62912

« Dátum: 2016. Március 04. - 10:36:47 »

Sziasztok, csak azért indítom ezt a topic-ot mert nem találtam erre a témára.

1. 2016 január 11.-re SWOTR ígérte, hogy a HK robotot meg lehet szerezni, ha előfizető vagy. A kieget
"The Fallen empire"-t megcsináltam, előfizető voltam, de nem kaptam nokedlit sem. Még ígéretet sem. Vagy lehet, hogy csak a normál előfizetőnek adták? Sokan futkároznak vele:(((

2. Más. Decemberi akció volt, hogy ha a "TFE"-re előfizetsz, akkor kapod rendszeresen (persze az előfizetéssel arányosan) a storye-t is. Ez eddig ok. De akkor most ez nem normális előfizetés vagy ?....a honlapjukon normális subscriber-nek jelöl és mutatja mikor jár le a következő (vagy fizetni kell). Dióhéjban kb. elsőre ennyi kérdésem lenne az ezekben járatosakhoz. Köszi előre is a választ.
Naplózva
zerpenthLIVE
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
zerpenthLIVE : nincs befolyása.

Mentor - Legendary Player

levcsuGaming
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 27. - 12:25:08 »

Sziasztok, csak azért indítom ezt a topic-ot mert nem találtam erre a témára.

1. 2016 január 11.-re SWOTR ígérte, hogy a HK robotot meg lehet szerezni, ha előfizető vagy. A kieget
"The Fallen empire"-t megcsináltam, előfizető voltam, de nem kaptam nokedlit sem. Még ígéretet sem. Vagy lehet, hogy csak a normál előfizetőnek adták? Sokan futkároznak vele:(((

2. Más. Decemberi akció volt, hogy ha a "TFE"-re előfizetsz, akkor kapod rendszeresen (persze az előfizetéssel arányosan) a storye-t is. Ez eddig ok. De akkor most ez nem normális előfizetés vagy ?....a honlapjukon normális subscriber-nek jelöl és mutatja mikor jár le a következő (vagy fizetni kell). Dióhéjban kb. elsőre ennyi kérdésem lenne az ezekben járatosakhoz. Köszi előre is a választ.

Egy pöppet megkésve de itt a válasz:
1): Ha 2016. januárjában sub/prémium voltál, akkor megkaptad a küldetését (nem egy instant compot mint pl: Nico Okarr)
A chapter X befejezése után, kapsz egy küldit név szerint: "Find a Findsman (Yuun recruitment mission)" ha ezt megcsináltad, akkor utána Dr. Oggurobb adja a küldit (N lenyomása után): Arma Rasa, azt a kis side-küldit megcsinálod és megkapod HK-55-t.
PS: Aki lvl 1-en HK droiddal járkál, az egyszer unlockolta HK-51-et (!!!!), és utána 1.000.000 creditet fizetett a Legacy unlockért arra  akarakterre.
2): Az normális elöfizetés, folyamatosan akkor kaptad az új chaptereket, amikor aktív előfizető voltál, szvsz, amikor megjelent egy chapter, és te aktív sub voltál, megkaptad. Minden karaktereden ÖRÖKÖSEN megkaptad ezeket a tartalmakat.

A jövőben, érdemes a Facebook csoportunkban érdeklődni, ott jön az azonnali válasz:P
https://www.facebook.com/groups/swtorhungary/
Naplózva

The Progenitor: Lockend (Rep), Nyhm Heathcliff (Imp), Revaile (Imp), Zino-lurr (Rep)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  

Ugrás: