Star Wars: The Old Republic Hungary - Free to play vagy Pay to play
2017. Augusztus 19. - 15:09:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új közösségi funkciók a fórumon! Infóért katt IDE!

Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy kéne finanszírozni a játékot?
Havidíj
Ingyenes (Micro-tranzakció)

Oldalak: [1] 2 3 ... 33
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Free to play vagy Pay to play  (Megtekintve 68446 alkalommal)
Noybee
RP mester
Padawan

Népszerűségi szint: 4
Noybee : nincs befolyása.

szürke chiss

« Dátum: 2009. Július 24. - 23:02:02 »

Tavaly decemberben úgy nyilatkoztak, hogy az EA "mid-session" kategóriában szeretné piacra dobni a TOR-t, vagyis a micro-tranzakció egy formája felé állt a zászló.
Áprilisban azonban újra megnyitották a kérdést, Greg Zeschuk (gyakorlatilag a Bioware második embere) úgy nyilatkozott, hogy még nem döntötték el, keményen elemzik a piacot és sok minden függ a megjelenési dátumtól, riválisok megjelent és megjelenésre váró MMO játékaitól.
Azóta semmi hivatalost nem kaptunk, pletykák és a józan ész (full voice over) szerint havidíj,
de hivatalosan még nem jelentették be, hogy milyen módszerrel kívánják finanszírozni a játékot.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre,
p2p vagy f2p?

update:
A kiadótól megtudtuk, hogy előfizetéses lesz a játék.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 26. - 21:20:11 írta Noybee » Naplózva

Skeld - IA Operative v60+
Linebacker - Juggernaut v60+

What happened today is just the beginning. They're gonna lose this war.
Bius
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
Bius : nincs befolyása.

Jedi

« Válasz #1 Dátum: 2009. Július 24. - 23:06:35 »

Én annak örülnék ha ingyenes lenne. Ha havidíjas lenne, akkor nem játszhatnék! Sír Dühös
Naplózva
Gerbo
Ifjonc
*

Gerbo : nincs befolyása.

« Válasz #2 Dátum: 2009. Július 24. - 23:14:41 »

ha "ingyenes "lenne  akkor annyi tartalmat kapna az ember ingyé amivel kitörölheti a ....... XD ez a baj a mikro tranzokkal... vagyis ez a magán véleményem... ha van endgame és ott nem akarsz 1 sec után behalni, meg ilyesmi... akkor annyi zs-t rá kell költened a mikrotranz akcio révén , hogy azon kapod a fejed ,hogy többet költöttél rá mintha game card-os lenne a gamma....

én szeretném ha havidíjas lenne... nem kicseszésképp de az a minőség záloga... és ezzel mindneki egyenlő esélyekkel indul... nincs az hogy ez a srác gazdagabb és jobb epic hc fegyot vett és lelőtt pvp-közben... de nekem a magyar fizumbol csak egy másodrangu jött ki...                         szoval én ezt nem akarom ....

havidíj legyen . Egyenlő esélyekkel indulo playerekkel... Mosolyog És ha mikro tranz akcios lenen akkor még kb a játékosok fele max csak ingyenesen csungene az EA játékán... ami nem kifizetődő hiszen dollár 100 ezreket nyomtak bele ebbe... a szinészek nem adták olcson a hangjukat tuti Nevet

100 szonak is egy a vége.. Én havidíjban bízok... az az igazságos...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 25. - 08:31:57 írta Disorder » Naplózva

"Let's come the fan party" Nevet
petecz
Ifjonc
*

petecz : nincs befolyása.

Supporter

« Válasz #3 Dátum: 2009. Július 24. - 23:50:19 »

p2p!  Kacsint
Naplózva
QuentinT
RP mester
Padawan

Népszerűségi szint: 3
QuentinT : nincs befolyása.

Szabadelvű kereskedő

« Válasz #4 Dátum: 2009. Július 24. - 23:51:19 »

Szintén a havidíj pártján állok. Nem azért, mert olyan sok pénzem van, hanem mert azért biztosabb tartalmat, és folyamatos online támogatást tud nyújtani a cég. Legalábbis eddigi mmo-s tapasztalatom szerint.
Naplózva

QuentinT - szabadelvű kereskedő, ász pilóta, hivatásos mázlista, gyakorló szobatudós, önjelölt zseni és szakértő (nyomokban paranoid skizofréniát tartalmazhat Vigyorog)
Norbi-wan
Padawan
**

Népszerűségi szint: 2
Norbi-wan : nincs befolyása.

Chuck Norris

« Válasz #5 Dátum: 2009. Július 25. - 11:00:26 »

De már kimondták az ingyeneset, most minek ezen vitázni?  He?
Naplózva
SWTOR Hungary - Fórum
« Válasz #5 Dátum: 2009. Július 25. - 11:00:26 »

Naplózva
Resan
RP mester
Lovag

Resan : nincs befolyása.

Jedi Lovag

« Válasz #6 Dátum: 2009. Július 25. - 11:30:06 »

Én is a havidíj mellett voksolok, de remélem nem lesz olyan, mint mondjuk a WOW-é (ott asszem most 9 ezer körül van nem tudom, javítsatok ki ha tévedek). Szerintem ha olcsóbb lenne a gc akkor többen játszanának vele. Ja, és remélem nem jövő karácsony, hanem valami közelebbi dátum. De majd úgy is kiderül, fölösleges magunkat emészteni ezzel is.
Naplózva
Frunzi
Ifjonc
*

Frunzi : nincs befolyása.

« Válasz #7 Dátum: 2009. Július 25. - 11:45:06 »

Én is a havidíjra szavaztam, ha a játék igényes és beváltja a hozzá fűzött reményeimet akkor szívfájdalom nélkül kiperkálom rá a pénzt és valljuk be elég jónak ígérkezik.   
Naplózva
Norbi-wan
Padawan
**

Chuck Norris

« Válasz #8 Dátum: 2009. Július 25. - 11:53:11 »

Én meg nem perkálnám ki rá a pénzt ... egy játék se ér meg ennyit. De ez már úgyis elvan döntve ... már mondták hogy NEM LESZ HAVIDÍJAS.
Naplózva
Frunzi
Ifjonc
*

« Válasz #9 Dátum: 2009. Július 25. - 12:08:11 »

Lehet én vagyok félreinformálva, de úgy tudom még nem döntötték el. Mondjuk egy olyan játékba ahol 40 kötetnyi szinkronhang lesz valószínű a havidíj, de remélem neked lesz igazad.
Naplózva
Noybee
RP mester
Padawan

Noybee : nincs befolyása.

szürke chiss

« Válasz #10 Dátum: 2009. Július 25. - 12:15:34 »

Én meg nem perkálnám ki rá a pénzt ... egy játék se ér meg ennyit. De ez már úgyis elvan döntve ... már mondták hogy NEM LESZ HAVIDÍJAS.

Ne kellemetlenkedj már ezzel megint! Már az előző forumon is megbeszéltük, le is írtam témaindításkor, hogy az egy decemebri hír volt.
Nem értem, tükörfordításban : " Egyenlőre elemezzük a piacot, nem tudjuk még mi mellett döntünk"... ennek melyik részét nem érted?
Naplózva

Skeld - IA Operative v60+
Linebacker - Juggernaut v60+

What happened today is just the beginning. They're gonna lose this war.
Norbi-wan
Padawan
**

Chuck Norris

« Válasz #11 Dátum: 2009. Július 25. - 12:30:24 »

Ne kellemetlenkedj már ezzel megint! Már az előző forumon is megbeszéltük, le is írtam témaindításkor, hogy az egy decemebri hír volt.
Nem értem, tükörfordításban : " Egyenlőre elemezzük a piacot, nem tudjuk még mi mellett döntünk"... ennek melyik részét nem érted?

Már bocs ... de azóta jött még egy hír rá egy hónappal.
Naplózva
Norbi-wan
Padawan
**

Chuck Norris

« Válasz #12 Dátum: 2009. Július 25. - 12:34:47 »

Mivel meg fogják kérdezni hogy hol halottam ezt, ezért inkább ezt a kört spóroljuk is meg :
http://www.gamestar.hu/the-old-republic-nem-lesz-havidij.html (és szerintem nem egy "decemberi" hír volt ... jól van egy decemberi hír volt de nem úgy egy ... na jó inkább nem folytatom  Vigyorog)

..:: offtopic ::..

- Toki
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 06. - 18:11:10 írta Toki » Naplózva
Frunzi
Ifjonc
*

« Válasz #13 Dátum: 2009. Július 25. - 12:40:33 »

Akkor nézd meg ezt is http://www.gamestar.hu/star-wars-the-old-republic-zleti-hianyossagok.html
A hír dátumát érdemes figyelni.
Naplózva
Norbi-wan
Padawan
**

Chuck Norris

« Válasz #14 Dátum: 2009. Július 25. - 12:44:52 »

Na akkor mindegy ... de szerintem akkor is Free lesz. Vagy ha nem max *MODERÁLVA* nyomom majd  Vigyorog

De szerintem ez akkor sem jó ... vegyük meg az alapjátékot 10 000-ért + még fizessünk is havonta minimum 3e forintot ... kinek van ilyesmire pénze ... már csak azért is mert a játékoknak igazából semmi értelmük nincs, az embernek csak az idejét veszi el ... de természetesen erre lehet azt is mondani hogy:
Akkor ne játsz!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 25. - 18:24:14 írta Disorder » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 33
  Nyomtatás  

Ugrás: