Star Wars: The Old Republic Hungary - Valaki segítsen PLS!!!
2017. Június 25. - 10:41:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új közösségi funkciók a fórumon! Infóért katt IDE!

Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valaki segítsen PLS!!!  (Megtekintve 78406 alkalommal)
Adrenalinn
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
Adrenalinn : nincs befolyása.

« Dátum: 2012. Január 03. - 19:35:07 »

Sziasztok. Nem régen kezdtem az swtor és megpróbáltam
a Galactic Trade Center vásárolni egy  double lightsaber
amit elvileg tudnom kéne használni mivel  egy  15
sith inquisitor assassin vagyok és az item pedig 13-mas.
De mégsem tudom használni, az item azt írja pirossal hogy,
Requires Dark I or above na ez micsoda és hogy tudok szerezni
vagy mit kel csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget.
Naplózva
Szódásszifon
RP mester
Lovag

Népszerűségi szint: 4
Szódásszifon : nincs befolyása.

« Válasz #1 Dátum: 2012. Január 03. - 19:38:29 »

Többiek tudják, de elsőnek arra mernék fogadni, hogy még nem vagy elég dark. Szóval gyűjtsed a sötét oldali pontokat Mosolyog
Naplózva

szotor.blogspot.hu
Lanilya
Ifjonc
*

Lanilya : nincs befolyása.

« Válasz #2 Dátum: 2012. Január 04. - 11:01:50 »

Így van. Karakterlapodon van egy függőleges csík, fent kék lent piros, és ha fölé viszed az egeret, akkor látod, hogy Dark 1, Dark 2 ...  Light 1 stb. Ez a besorolásod - dialógusokban kaphatsz light vagy dark pontokat, a kettő összege a fenti mutató. Ha elérsz X dark pontot, akkor Dark I leszel.

Lani
Naplózva
killemallhun
Ifjonc
*

killemallhun : nincs befolyása.

« Válasz #3 Dátum: 2012. Január 07. - 12:37:12 »

Hello mindenki,
Hogy lehet leszedni az accról az authenticatort? Lehet hogy csak én vagyok béna, de a WoWba már csináltam ilyet többször is, itt meg egyszerűen sehol nem találok ilyen opciót... Java!
Naplózva
ScyXorZ
Ifjonc
*

ScyXorZ : nincs befolyása.

« Válasz #4 Dátum: 2012. Január 08. - 03:20:54 »

Hello mindenki,
Hogy lehet leszedni az accról az authenticatort? Lehet hogy csak én vagyok béna, de a WoWba már csináltam ilyet többször is, itt meg egyszerűen sehol nem találok ilyen opciót... Java!

Hello, killemallhun!

Nem, nem te vagy béna, nem lehet úgy eltávolítani mint ahogy a WoWban elehet.
Mindenképpen "beszélned" kell a Customer Support-al.

Három lehetséges módon beszélhetsz velük:

1. E-Mail
Ehhez be kell jelentkezned az accountodba a hivatalos oldalon és a "Customer Service" menüpont alatt automatikusan küldhetsz nekik egy emailt. Ez akár napokig is tarthat mire válaszolnak.

2. In-Game
Ehhez be kell lépned a játékba (feltéve hogy betudsz) és in-game a felső panelen található kérdőjelre kattintva, beléphetsz az ingame support menübe, ahol leírhatod a problémádat és egy ingame game master segíteni fog. Ez pár óra vagy akár 1 nap is lehet.

3. Telefon (Angol, Német vagy Francia)

-USA: 1-855-GO-SWTOR (1-855-467-9867)
-UK, Germany, France: 00800 0246 9273

- Minden más ország (tehát Magyarország is): +442035642555

A hívás nem emelt díjas de a szolgáltatód felszámíthat plusz díjakat a külföldi hívásokért.
Ez a leggyorsabb de talán a legköltségesebb is, megéri tájékozódni a külföldre indított hívások percdíjairól előbb!

Érdemes megjegyezni még hogy bármelyik megoldást választod, ők kérhetik a titkos-kérdés & titkos-válaszaid, illetve egyéb adatokat a személyazonosságod tisztázása érdekében.

Illetve még szubjektív megjegyzésként írnám hogy olvastam külföldi fórumokon hogy miután ezt a Authenticator-t leszedted nem tudsz egy másikat felrakni de ezt hivatalos forrásból nem erősítették meg, ez csak egy pletyka!

Remélem tudtam segíteni! Mosolyog
Naplózva
Kowa
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2012. Január 08. - 10:12:41 »

Hello mindenki,

Minek akarod leszedni? törölni egy biztonsági tényezőt... ennyi erővel ird ki a loginodat a forumokra:D
Naplózva
SWTOR Hungary - Fórum
« Válasz #5 Dátum: 2012. Január 08. - 10:12:41 »

Naplózva
killemallhun
Ifjonc
*

killemallhun : nincs befolyása.

« Válasz #6 Dátum: 2012. Január 08. - 11:48:20 »

Hello, killemallhun!

Köszi a kimerítő választ. Egy haverom akarta volna kipróbálni a játékot amíg én nem játszok, de így hogy ilyen problémás leszedni, és utána nem is lehet visszarakni, inkább hagyom a francba az egészet. Még egyszer köszönöm  Wookie vigyor
Naplózva
ScyXorZ
Ifjonc
*

ScyXorZ : nincs befolyása.

« Válasz #7 Dátum: 2012. Január 08. - 19:39:27 »

Hello, killemallhun!

Köszi a kimerítő választ. Egy haverom akarta volna kipróbálni a játékot amíg én nem játszok, de így hogy ilyen problémás leszedni, és utána nem is lehet visszarakni, inkább hagyom a francba az egészet. Még egyszer köszönöm  Wookie vigyor

Nincs mit!

May the force be with you!
 Maul drága
Naplózva
Palanova
Ifjonc
*

Palanova : nincs befolyása.

« Válasz #8 Dátum: 2012. Január 09. - 06:25:12 »

Hello, killemallhun!

Mi a wowban megoldottuk, ha be akart lépni, előtte kért egy auth kódot tőlem telefonon. Ennyi.

Hello mindenki,

Minek akarod leszedni? törölni egy biztonsági tényezőt... ennyi erővel ird ki a loginodat a forumokra:D

Pl ha a telefonon van az auth és kell egy telefon-reset, akkor hasznos leszedni előtte az accról az auth-ot majd utána ismét visszapattintani....
Naplózva
nervy80
Ifjonc
*

nervy80 : nincs befolyása.

« Válasz #9 Dátum: 2012. Január 10. - 18:13:58 »

3. Telefon (Angol, Német vagy Francia)

-USA: 1-855-GO-SWTOR (1-855-467-9867)
-UK, Germany, France: 00800 0246 9273

- Minden más ország (tehát Magyarország is): +442035642555

A hívás nem emelt díjas de a szolgáltatód felszámíthat plusz díjakat a külföldi hívásokért.
Ez a leggyorsabb de talán a legköltségesebb is, megéri tájékozódni a külföldre indított hívások percdíjairól előbb!

ehhez annyit tennék hozzá hogy az amcsi számot én sikeresen felhivtam a googlemail fiókom tárcsázójából igy nem kellett fizetni.
értelmes, angolul jól beszélő (nálam jobban) kislány vette fel és megoldotta a problémámat.
Naplózva
Lion
Ifjonc
*

Lion : nincs befolyása.

« Válasz #10 Dátum: 2012. Január 12. - 17:08:39 »

Sziasztok!

Megvettem a játékot, de ahhoz hogy játszhassak ahhoz fel kell iratkoznom az előfizetésre! Na most mivel az alapjáték 14K és alapból benne van 30 nap még sem tudok játszani! Ahhoz hogy játszhassak azon felül még be kell váltanom az alap 30 nap mellé 2 hónapos Game Time Card-ot? Vagy mindenképp bankkártya szükséges a játékhoz? Segítsetek plz! Vagy upgradelnem kell az accountot? Vagy mit csináljak? Segítsetek mert szeretnék játszani ha már 14K-t kidobtam az ablakon!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 12. - 17:14:35 írta Lion » Naplózva
velizar
Ifjonc
*

velizar : nincs befolyása.

« Válasz #11 Dátum: 2012. Január 12. - 17:22:42 »

vagy bankkártya vagy gamecard.
bankkártyánál egy próbaterhelést végeznek (220 forintot vesznek le róla), a gamecard meg egyértelmű.
Naplózva
NimrodWolf
Ifjonc
*

NimrodWolf : nincs befolyása.

« Válasz #12 Dátum: 2012. Január 13. - 22:45:55 »

Üdv!

Ma vásároltam egy Star Wars The Old Republic játék szoftver. Miután feltelepítettem a hivatalos honlapon akartam aktiválni a hozzá tartozó 30 napos játékot amit alapból kapok hozzá de semmillyen külön kód nem volt a dobozban és ami rajta volt azokat meg nem fogadja el. Aztán regisztráltam az originen de az meg nem is észleli a játékot és így sehogy se sikerül aktiváló kódot szereznem. Valaki tud erre valami megoldás azon túl hogy vegyek egy Game Cardot hozzá?

Válaszokat előre is köszönöm.
Naplózva
Maverick
Ifjonc
*

Maverick : nincs befolyása.

« Válasz #13 Dátum: 2012. Január 14. - 04:54:36 »

Üdv!

Ma vásároltam egy Star Wars The Old Republic játék szoftver. Miután feltelepítettem a hivatalos honlapon akartam aktiválni a hozzá tartozó 30 napos játékot amit alapból kapok hozzá de semmillyen külön kód nem volt a dobozban és ami rajta volt azokat meg nem fogadja el. Aztán regisztráltam az originen de az meg nem is észleli a játékot és így sehogy se sikerül aktiváló kódot szereznem. Valaki tud erre valami megoldás azon túl hogy vegyek egy Game Cardot hozzá?

Válaszokat előre is köszönöm.

Ha "dobozos" játékot vásároltál, akkor a dobozban benne van az aktiváló kód, amit a hivatalos oldalon bejelentkezve lehet érvényesíteni, ha elektronikusan vásároltad, akkor e-mailben kellett, hogy kapjál aktiváló kulcsot, aktiválása a fentebb leírt módon történik. DE NAGYON FONTOS, és erre az aktiválás közben külön felhívják a figyelmet, hogy a játékba csak akkor tudsz belépni, ha az első aktiváláskor megadsz egy elektronikus fizetésre alkalmas bankkártyaszámot, vagy egy feltöltőkártyaszámot, enélkül nem tudsz belépni, holott az előfizetés aktív a kulcs beírása után.
Naplózva

Lackow
Ifjonc
*

Lackow : nincs befolyása.

« Válasz #14 Dátum: 2012. Január 14. - 09:41:21 »

Más jellegű a kérdés mint ami a topicindító, de segítség kéne.

Trooper vagyok, és Nar Shaddaa-n csinálnám a Missing in Action nevű küldetést.
A problémám az, hogy egyszerűen nem tudom kinyírni az ellent (nem nem béna vagyok - na jó az is- ), hiába ütöm verem gyakom, robbantom az egekbe nem vesz le neki HP-t, és pár másodperc értelmetlen harc után kimúlok.
Megróbáltam osonni, settenkedni, na de vannak részek ahol 1xűen nem lehet megúszni azt, hogy nem vegyenek észre.
Miután beszélten Jonas-szal, és megkezdem a küldetést, az első pár méteren a harci droidokat el tudom csalni, meg a sith-eket is, és szépen a kijáratot védő 2 droid azokat kinyírja őket, úgyhogy fáradnom nem kell ezzel, de utána gyors halál ha észrevesznek.

Kérdésem az, hogy ez bug, vagy én csinálok valamit marha rosszul?

Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 40
  Nyomtatás  

Ugrás: