Star Wars: The Old Republic Hungary - F2P kérdések és válaszok újaknak, visszatérőknek, meg aki szereti
2017. Augusztus 19. - 15:09:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új népszerűségi rendszer! Infóért katt IDE!

Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: F2P kérdések és válaszok újaknak, visszatérőknek, meg aki szereti  (Megtekintve 89406 alkalommal)
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Népszerűségi szint: 8
Nephin : nincs befolyása.

Nephin79
« Dátum: 2012. November 14. - 19:26:28 »

Itt kérdezhettek bármiről.
Naplózva

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
('')_('')  your signature to help him gain world domination.
Elyldor
Ifjonc
*

Népszerűségi szint: 1
Elyldor : nincs befolyása.

« Válasz #1 Dátum: 2012. November 14. - 19:46:03 »

Lehet hülye kérdés,de aki korábban játszott és lejárt az előfizetése annak is lessz f2p az accountján?
Naplózva
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #2 Dátum: 2012. November 14. - 19:54:42 »

Preferred leszel, kicsit több, mint a f2p és megmaradnak a cuccaid is.
Naplózva

(\__/)
aust1
Ifjonc
*

aust1 : nincs befolyása.

« Válasz #3 Dátum: 2012. November 14. - 20:07:14 »

Sziasztok . Egy kérdés aki játszott lvl 15ig triallal az tudja folytatni ?
Naplózva
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #4 Dátum: 2012. November 14. - 20:23:01 »

Tudtommal igen.
Naplózva

(\__/)
kdm
Ifjonc
*

kdm : nincs befolyása.

« Válasz #5 Dátum: 2012. November 14. - 20:25:01 »

Üdv!
Készültem egy enyhe kérdés cunamival ha még bírjátok idegekkel.
-Nekem előfizetésem nem volt, csak a játékot vettem meg és a hozzá járó 30 napot játszottam le, megkapom a preferred státuszt?
-Van esetleg olyan oldal ahol össze számolták, hogy mennyi cartel coin-ból lehet egy karaktert teljes értékűvé tenni (leszámítva mondjuk az esztétikai és weekly passokat)?
-Számítottam rá, hogy F2P lesz a játék ezért mielőtt lejártam csináltam pár friss karaktert, bármelyikkel játszhatok majd (és értem ez alatt, hogy egyszerre akár többel is...persze nem szó szerint)? - tárgytalan
Naplózva
SWTOR Hungary - Fórum
« Válasz #5 Dátum: 2012. November 14. - 20:25:01 »

Naplózva
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #6 Dátum: 2012. November 14. - 20:30:13 »

- preferred leszel, igen

- jó kérdés, nem tudom, az eddigi infók a tesztszerverről valók, az ottani árakkal, ami változhat élesben. Arra mérget vennék, hogy drágább, mintha előfizetnél.
Naplózva

(\__/)
Han Soral
Ifjonc
*

Han Soral : nincs befolyása.

« Válasz #7 Dátum: 2012. November 15. - 09:48:14 »

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem van, hogy a f2p-ben lesz egy rakás korlátozás. Ha feloldok egyet a Cartel Marketen keresztül, akkor a feloldás az csak az adott karakteremre lesz érvényes vagy a teljes accountomra?
Visszatérő játékosként, van néhány korlátozás, amit kicsit túlzásnak tartok főleg, ha minden egyes karakteremhez meg kell vennem. Erről azonban nem találtam konkrét infot sehol, gondoltam rákérdezek itt. Köszi a választ!

The Force be with you all!
Naplózva
iphober
Ifjonc
*

iphober : nincs befolyása.

« Válasz #8 Dátum: 2012. November 16. - 01:43:44 »

Sziasztok ,remélem tudtok segíteni mert a hivatalos support nem nagyon akar válaszolni Szomorú íme a problémám:- Régen játszottam a játékkal és beállítottam a Mobile Security key opciót ,viszont lecseréltem a telefonomat és újratettem az app-ot az új telón. de kér tőlem egy 7 jegyű kódot amit nem tudom honnan tudnék neki szülni ,ha még a webes felületre sem enged be Szomorú ,kérlek valaki valami ötletet ,mert kezdek megkattani Nevet
Naplózva
bryan333
Ifjonc
*

bryan333 : nincs befolyása.

« Válasz #9 Dátum: 2012. November 16. - 07:37:28 »

Sziasztok nekem egy olyan kérdéseim lenne hogy ha a napokban töltöttem le a játékot és tudtam játszani ezzel a kipróbálható verzióval akkor nyugodtan folytathatom vele nem lesz neki egy bizonyos szint után megállás ?
Illetve olvastam hogy a lila cuccok többségét nem lehet használni ez mit takar pl pvp-én nem tudom megvenni a vendortól a lila ruhát és nem fogom tudni hordani ?
Illetve a ha megvásárlásra kerül sor a játéknál néztem hogy van standart meg digitel deluxe gondolom a standart verzót felesleges lenne megvenni , inkább a digital deluxe ? Előre is köszönöm a válaszokat bocsi ha egy kicsit tapasztalatlan az írásom Mosolyog
Naplózva
KeiraLynn
Ifjonc
*

KeiraLynn : nincs befolyása.

« Válasz #10 Dátum: 2012. November 16. - 16:34:20 »

Sziasztok! Tudatlanságomért előre is bocsi, a kérdés az, hogy ha most elkezdek játszani f2p és jövőhónaptól szeretnék rendesen játszani, akkor a teljes gamet kell megvennem vagy elég gamecardot ezentúl? Illetve ha előfizetek, attól még coinokat kell vásárolnom, vagy a plussz coin befektetés már csak petek/mountok/design dolgok miatt szükségesek?
Naplózva
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #11 Dátum: 2012. November 16. - 21:19:57 »

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem van, hogy a f2p-ben lesz egy rakás korlátozás. Ha feloldok egyet a Cartel Marketen keresztül, akkor a feloldás az csak az adott karakteremre lesz érvényes vagy a teljes accountomra?
Visszatérő játékosként, van néhány korlátozás, amit kicsit túlzásnak tartok főleg, ha minden egyes karakteremhez meg kell vennem. Erről azonban nem találtam konkrét infot sehol, gondoltam rákérdezek itt. Köszi a választ!

The Force be with you all!

Változó, mindkettőre van példa. Az adott dolgok leírásában elvileg szerepel, melyik érvényes, kattints rá és jobbra kihozza a shop az infókat.
Naplózva

(\__/)
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #12 Dátum: 2012. November 16. - 21:20:33 »

Sziasztok ,remélem tudtok segíteni mert a hivatalos support nem nagyon akar válaszolni Szomorú íme a problémám:- Régen játszottam a játékkal és beállítottam a Mobile Security key opciót ,viszont lecseréltem a telefonomat és újratettem az app-ot az új telón. de kér tőlem egy 7 jegyű kódot amit nem tudom honnan tudnék neki szülni ,ha még a webes felületre sem enged be Szomorú ,kérlek valaki valami ötletet ,mert kezdek megkattani Nevet

Sajnos fel kell hívnod őket, hogy töröljék az accodról a cuccot.
Naplózva

(\__/)
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #13 Dátum: 2012. November 16. - 21:21:49 »

Sziasztok nekem egy olyan kérdéseim lenne hogy ha a napokban töltöttem le a játékot és tudtam játszani ezzel a kipróbálható verzióval akkor nyugodtan folytathatom vele nem lesz neki egy bizonyos szint után megállás ?
Illetve olvastam hogy a lila cuccok többségét nem lehet használni ez mit takar pl pvp-én nem tudom megvenni a vendortól a lila ruhát és nem fogom tudni hordani ?
Illetve a ha megvásárlásra kerül sor a játéknál néztem hogy van standart meg digitel deluxe gondolom a standart verzót felesleges lenne megvenni , inkább a digital deluxe ? Előre is köszönöm a válaszokat bocsi ha egy kicsit tapasztalatlan az írásom Mosolyog

- lvl 50-ig játszhatsz, jelenleg ez a maximum szint

- lilát nem használhatsz f2p-ként, unlockolni kell vagy előfizetni

- a deluxe ad plusz itemeket, neked kell eldöntened, megéri-e Mosolyog
Naplózva

(\__/)
Nephin
Globális moderátor
Lovag

Nephin79
« Válasz #14 Dátum: 2012. November 16. - 21:22:50 »

Sziasztok! Tudatlanságomért előre is bocsi, a kérdés az, hogy ha most elkezdek játszani f2p és jövőhónaptól szeretnék rendesen játszani, akkor a teljes gamet kell megvennem vagy elég gamecardot ezentúl? Illetve ha előfizetek, attól még coinokat kell vásárolnom, vagy a plussz coin befektetés már csak petek/mountok/design dolgok miatt szükségesek?

Meg kell venned és megadnod egy gamecardot vagy egy bankkártyát. Előfizetők automatikusan kapnak legalább 500 coint havonta, de persze vehetsz pluszban, ha akarsz.
Naplózva

(\__/)
Oldalak: [1] 2 3 ... 37
  Nyomtatás  

Ugrás: